• sif1
  • sif2
  • sif3
  • sif6
  • sif7
  • sif4

Sundom Idrottsförening

Sundom IF grundades 1930. Det har under årens lopp funnits ett antal olika sektioner inom föreningen. Idag är det fotboll och skidning som gäller. Mer information om sektionerna får du genom att välja önskad sektion i menyn.

Styrelsen
Ansvarsområde Namn Telefon E-post
Ordförande Tomas West 050-5673962 tomas.west[at]netikka.fi
Viceordförande Thomas West 050-5626989 thomas.west[at]wartsila.fi
Sekreterare Lotta Wasström 050-5146172 lotta.wasstrom[at]vshp.fi
Ekonom Markus Ljungkvist 040-83554508 markus.ljungkvist[at]wartsila.com
Lene Rabb 050-5901906 lene.rabb[at]me.com
Susanne Westersten-Blom   susanne.westersten-blom[at]wartsila.com
Roland Asplund 0400-560925 roland.asplund[at]wartsila.com
Malte Björk 050-5011158 malte.bjork[at]sundom.net
  • ictban
  • kpobanneri
  • wartsila